دسته بندی ها

لاندا
2021/03/08
0 (نظر)
دموی نرم افزار حسابداری آنلاین لاندا

نرم افزار حسابداری آنلاین لاندا، نسل جدید نرم‌افزارهای حسابداری بر بستر ابر است. ثبت نام و استفاده از این نرم افزار به مدت یکماه رایگان است.

لاندا
2021/03/07
0 (نظر)
مقدمه‌ای بر نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا

امروزه در دنیای کسب و کارها به‌ویژه کسب و کارهای کوچک، از نرم‌افزارهای آنلاین حسابداری به دلیل هزینه پایین‌تر، استفاده می‌کنند. ما در این ویدئو، لاندا را معرفی خواهیم کرد.

لاندا
2020/11/12
0 (نظر)
گزارش خرید و فروش فصلی در نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا

در هر فیلتر می‌توانید فاکتور خرید و یا فروش را مشاهده کنید و اگر پرداختی و یا دریافتی داشتید، همان لحظه آن را ثبت کرده و سند آن را صادر کنید.

لاندا
2020/11/12
0 (نظر)
آموزش حسابداری با نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا

ما در مجموعه لاندا سعی بر این داریم که آموزش رایگان حسابداری با نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا داشته باشیم که کسب و کارها به ویژه کسب و کارهای کوچک بتوانند نیازهای حسابداری مجموعه خود را خودشان مرتفع کنند. این تضمین از سوی مجموعه لاندا به شما داده می‌شود که افرادی که حتی علم حسابداری ندارند بتوانند با این نرم‌افزار بسیار ساده حسابداری کنند.

لاندا
2020/11/12
0 (نظر)
دریافت و پرداخت در حسابداری در نرم‌افزار حسابداری تحت وب لاندا

در نرم‌‌افزار حسابداری انلاین لاندا به راحتی می‌توانید تمامی دریافت‌ها و پرداخت‌های با روش‌های مختلف خود را ثبت کنید.

لاندا
2020/11/12
0 (نظر)
ثبت کالا در نرم‌افزار حسابداری لاندا

در نرم‌افزار حسابداری انلاین لاندا به راحتی می‌توانید کالا و خدمات خود را ثبت کنید. یکی از بزرگترین تفاوت‌های این نرم‌افزار با نرم‌افزارهای حسابداری دیگر، در نحوه ثبت کالا و راحتی این موضوع است.

لاندا
2020/11/11
0 (نظر)
مرور حساب در حسابداری در نرم‌افزار حسابداری لاندا

به راحتی می‌توانید مرور حساب را با توجه به 4 فاکتوره گروه حساب، حساب کل، حساب معین و حساب تفصیلی بررسی کنید و به تمام سندها و حساب‌ها دسترسی داشته باشید و سند صادر شده برای هریک را مشاهده کنید.

لاندا
2020/11/10
0 (نظر)
سند حسابداری در نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا

در نرم‌افزار لاندا تمام سندها به صورت اتوماتیک بعد از هر ثبت خرید و فروش و یا ثبت حقوق و دستمزد صادر می‌گردد ولی امکان ثبت سند حسابداری نیز به طور جداگانه امکان پذیر می‌باشد.

لاندا
2020/11/09
0 (نظر)
انتقال وجه در نرم‌افزار حسابداری تحت وب لاندا

انتقال وجه در حسابداری موضوعی است که بسیاری از حسابداران با آن سر و کار دارند ولی در اغلب نرم‌افزارهای حسابداری این امر تنها در سند زدن امکان پذیر میشود اما در نرم‌افزار حسابداری تحت وب لاندا براحتی و بدون هیچ مشکلی اینکار انجام می‌شود.