راهنمای قدم به قدم اتصال حسابداری آنلاین لاندا به سامانه مودیان ادامه مطلب ...
راهنمای ثبت فاکتور اصلاحی و ابطالی در سامانه مودیان با نرم‌افزار لاندا ادامه مطلب ...

نرم افزار حسابداری آنلاین، تحت وب و ابری لاندا

کسب و کارهای کوچک، خون و شریان اصلی اقتصاد جوامع در عصر کنونی هستند، با اینحال شاهد کمبود اساسی در نرم‌افزار و سرویسهایی هستیم که به صورت ویژه و تخصصی برای آنان ساخته شده باشد.

همانند بسیاری از کارآفرینان تازه کار، با شروع کسب و کار خودمان، نگران و درگیر بسیاری از مسائل بودیم و اشتباهات بسیاری هم در این مسیر مرتکب شده‌ایم. اما اینرا می‌دانیم که این یک گام جدا نشدنی از مسیر کارآفرینی است. در خلال این مسیر و فرایند رشد می‌کنیم، می بالیم، و این دقیقا همان چیزی است که ما را به این لحظه رسانده است.

امروز خوشحال و مشتاقیم تا برند و محصول جدید خودمان به نام حسابداری آنلاین لاندا را که برای کسب و کارهای کوچک ساخته‌ایم، به شما معرفی نماییم. امیدواریم که شما از کارکردن با آن لذت برده و کسب و کار خود را به آسانی مدیریت کنید.

در جریان توسعه حسابداری لاندا با بسیاری از مشتریان و مالکان کسب و کارهای کوچک برای درک بهتر چالشهایی که هر روز درگیرشان هستند، صحبت کرده‌ایم. ما ایمان داریم که می‌توانیم به کسب و کارهای کوچک در این زمینه کمک کنیم، همانگونه خودمان هم درگیر چالشهای بسیار مشابهی بوده‌ایم. ما تازه در آغاز این مسیر جذاب و دشوار هستیم و هنوز کارهای بسیاری برای به سرانجام رساندن وجود دارد، و هر روز و هر لحظه در جهت برآورده ساختن آنها گام بر می‌داریم.