راهنمای ثبت فاکتور اصلاحی و ابطالی در سامانه مودیان با نرم‌افزار لاندا ادامه مطلب ...
راهنمای قدم به قدم اتصال حسابداری آنلاین لاندا به سامانه مودیان ادامه مطلب ...

نرم افزار حسابداری آنلاین، تحت وب و ابری لاندا

کسب و کارهای کوچک، خون و شریان اصلی اقتصاد جوامع در عصر کنونی هستند، با اینحال شاهد کمبود اساسی در نرم‌افزار و سرویسهایی هستیم که به صورت ویژه و تخصصی برای آنان ساخته شده باشد.

همانند بسیاری از کارآفرینان تازه کار، با شروع کسب و کار خودمان، نگران و درگیر بسیاری از مسائل بودیم و اشتباهات بسیاری هم در این مسیر مرتکب شده‌ایم. اما اینرا می‌دانیم که این یک گام جدا نشدنی از مسیر کارآفرینی است. در خلال این مسیر و فرایند رشد می‌کنیم، می بالیم، و این دقیقا همان چیزی است که ما را به این لحظه رسانده است.

امروز خوشحال و مشتاقیم تا برند و محصول جدید خودمان به نام حسابداری آنلاین لاندا را که برای کسب و کارهای کوچک ساخته‌ایم، به شما معرفی نماییم. امیدواریم که شما از کارکردن با آن لذت برده و کسب و کار خود را به آسانی مدیریت کنید.

در جریان توسعه حسابداری لاندا با بسیاری از مشتریان و مالکان کسب و کارهای کوچک برای درک بهتر چالشهایی که هر روز درگیرشان هستند، صحبت کرده‌ایم. ما ایمان داریم که می‌توانیم به کسب و کارهای کوچک در این زمینه کمک کنیم، همانگونه خودمان هم درگیر چالشهای بسیار مشابهی بوده‌ایم. ما تازه در آغاز این مسیر جذاب و دشوار هستیم و هنوز کارهای بسیاری برای به سرانجام رساندن وجود دارد، و هر روز و هر لحظه در جهت برآورده ساختن آنها گام بر می‌داریم.

با سپاس از دلگرمی و پشتیبانی شما

محمد ینگی ملکی

اعضای تیم ما

محمد ینگی‌ملکی، طراح و برنامه نویس
محمد ینگی‌ملکی
طراح و برنامه نویس
بهمن شفیعی، طراح و برنامه نویس
بهمن شفیعی
طراح و برنامه نویس
پریسا حسین‌خانی، مدیر مالی
پریسا حسین‌خانی
مدیر مالی
کاظم فراهانی، سرپرست پشتیبانی
کاظم فراهانی
سرپرست پشتیبانی
محمدحسین خان‌محمدی، کارشناس پشتیبانی
محمدحسین خان‌محمدی
کارشناس پشتیبانی
خشایار شمالی، کارشناس تولید محتوا
خشایار شمالی
کارشناس تولید محتوا
علی‌اکبر حسینی‌بنا، کارشناس تولید محتوا
علی‌اکبر حسینی‌بنا
کارشناس تولید محتوا