نرم فزار حسابداری آنلاین، تحت وب و ابری

حذف هزینه‌های مربوط به خرید کامپیوترهای اختصاصی

خبر خوش در استفاده از سیستم مدیریت کسب و کار لاندا این است که نیازی به استفاده از کامپیوترهای قوی که توانایی نصب و راه اندازی نرم افزارهای کسب و کار قوی را داشته باشند ندارید. با هر کامپیوتری که یک مرورگر تحت وب بروز داشته باشد شما می توانید از لاندا استفاده کنید. لاندا روی سرور اختصاصی قدرتمند نصب شده است و هزینه های مربوط به خرید سرور، نصب و راه اندازی نرم افزار، پشتیبانی و بروز رسانی بر عهده ماست. با خیال راحت کسب و کار خود را مدیریت کنید.

عدم نیاز به خرید نرم‌افزارهای با قیمت بالا

معمولا لایسنس نرم افزارها گران هستند. به طور مثال برای خرید نرم‌افزار حسابداری مناسب رایج در بازار بایستی چندین ملیون هزینه کنید و هر سال بایستی هزینه‌های جداگانه‌ای برای پشتیبانی و بروزرسانی پرداخت کنید. علاوه بر این برخی از نرم‌افزارها نیاز به قفل سخت افزاری نیز دارند که ورای هزینه نیازمند نگهداری هستند و در صورت مفقود شدن شما را به دردسر می اندازند. در لاندا شما هر وقت که خواستید به اندازه‌ای که نیاز دارید قابلیتهای نرم افزار را خریداری می کنید و نیازی به نصب هیچ افزونه خاصی ندارید.

نیازی به نصب و راه‌اندازی ندارید

لاندا روی سرور اختصاصی قدرتمند نصب شده است و هزینه های مربوط به خرید سرور، نصب و راه اندازی نرم افزار، پشتیبانی و بروز رسانی به عهده ماست. با خیال بر هسته کسب و کار خود تمرکز کنید.

پشتیبانی و نگهداری از نرم‌افزار بر عهده ماست، شما نگران آن نباشید

بعد از نصب نرم‌افزار یکی از مهمترین هزینه‌ها نگهداری از نرم افزار، تهیه نسخه پشتیبان و بروزرسانی نرم افزار است. در کسب و کارهایی که تیم IT دارند معمولا وقت زیادی از تیم IT گرفته می شه و در کسب و کارهایی که خودشون مسئول این کار هستند معمولا با خطا و صرف زمان زیاد این کار انجام میشه. الیته وقتی از لاندا استفاده می کنید دیگه نگران این مساله نباشید. ما همیشه نرم افزار شما رو پشتیبانی می کنیم از اطلاعات شما پشتیبان تهیه می کنیم و نرم افزار را بروز می کنیم.

نرم فزار حسابداری آنلاین، تحت وب و ابری
نرم فزار حسابداری آنلاین، تحت وب و ابری

مهم نیست کجا هستید فقط اینترنت نیاز دارید

لاندا روی سرور اختصاصی قدرتمند نصب شده است و هزینه های مربوط به خرید سرور، نصب و راه اندازی نرم افزار، پشتیبانی و بروز رسانی به عهده ماست. با خیال راحت کسب و کارتون رو مدیریت کنید.

بروزرسانی آسان

نرم افزار روی سرورهای ما قرار داره و بعد از هر بار تغییر و بروزرسانی روی سرور شما به آخرین نسخه دسترسی خواهید داشت. بخش بزرگی از تغییرات با نظرات شماست. همیشه آماده ایم انتقادات و پیشنهادات شما رو بشنویم و نرم افزار را بهبود دهیم.

بروزرسانی رایگان

ما هیچ هزینه‌ای بابت بروزرسانی نرم‌افزار و نگهداری و پشتیبانی از شما نمی گیریم. همیشه خود را موظف می‌دانیم نرم‌افزار رو بروز کرده و بهبود مستمر داشته باشیم.

نرم فزار حسابداری آنلاین، تحت وب و ابری
نرم فزار حسابداری آنلاین، تحت وب و ابری

لاندا دارای دوره آزمایشی یک ماهه رایگان است

ما دوست داریم مشتریان ما با خیال راحت از نرم‌افزار ما استفاده کنند. به همین خاطر شما می‌توانید تا یک ماه به طور رایگان با نرم افزار کار کنید و از همه بخش ها و امکانات نرم افزار استفاده کنید. حالا اگر نرم افزار پاسخگوی نیازهای شما بود با خیال راحت به کار با نرم افزار ادامه دهید.

کلیه اطلاعات شما در بانک اطلاعات کد می شوند

ما کلیه اطلاعات شما را در بانک اطلاعات کد می کنیم به طوری که فقط شما به آنها دسترسی خواهید داشت. حتی پرسنل و برنامه نویس های شرکت نیز با رجوع به بانک اطلاعات دسترسی به اطلاعات شما نخواهند داشت. با این کار اگر هکرها هم به دیتابیس دسترسی داشته باشند به هیچ اطلاعاتی دسترسی نخواهند داشت.

تهیه پشتیبان از اطلاعات شما

از اطلاعات شما به طور خودکار پشتیبان تهیه می شود. در این صورت نیازی نخواهد بود حجم زیادی از فضای ذخیره سازی کامپیوتر خود را به تهیه نسخه‌های پشتیبان اختصاص دهید و همواره نگران از بین رفتن نسخه های پشتیبان به دلیل ویروسی شدن سیستم، آسیب دیدن هارد دیسک، تعویض سیستم عامل و سایر مسائل باشید.

نرم فزار حسابداری آنلاین، تحت وب و ابری