در نرم‌افزار حسابداری انلاین لاندا به راحتی می‌توانید کالا و خدمات خود را ثبت کنید. یکی از بزرگترین تفاوت‌های این نرم‌افزار با نرم‌افزارهای حسابداری دیگر، در نحوه ثبت کالا و راحتی این موضوع است.

نرم‌افزارهای حسابداری ابری (تحت‌وب)

نرم‌افزار حسابداری ابری، مانند نرم‌افزار حسابداری سنتی نیست که بتوان به صورت فایل نصبی اجرا کرد. نرم‌افزار حسابداری ابری در سرورهای راه دور میزبانی می‌شوند و داده‌ها به "ابر" ارسال می‌شوند و در آنجا پردازش می‌شوند (رایانش ابری) و به کاربر بازگردانده می‌شوند. در حسابداری ابری، همه عملکردهای حسابداری، در دسک‌تاپ کاربر یا در سایت انجام نمی‌شود. بلکه در سرورها این اطلاعات حسابداری پردازش می‌شوند و نتیجه این پردازش را کاربر می‌تواند در پنل خود در نرم‌افزار حسابداری ابری مشاهده کند. در رایانش ابری، کاربران کافیست فقط از طریق اینترنت به نرم‌افزار حسابداری خود متصل شوند. به همین دلیل نرم‌افزارهای حسابداری ابری، بدون محدودیت جغرافیایی و حتی با گوشی هم قابل دسترسی هستند.

استفاده از نرم‌افزار حسابداری ابری، کسب و کار شما را از نیاز به نصب و نگهداری نرم‌افزار روی لپ‌تاپ‌ها یا pcها جدا می‌کند. نرم‌افزارهای حسابداری ابری همچنین به کارمندان بخشهای مختلف یک سازمان یا شرکت اجازه می‌دهد تا تمامی‌کارمندان به یک نسخه مشابه از نرم‌افزار و داده‌های مشابه دسترسی داشته باشند. در کسب و کارهای کوچک که مدیریت هزینه‌ها در الویت‌هاست، استفاده از نرم‌افزارهای ابری به دلیل هزینه‌های پایین‌تر در بخش‌هایی مانند خرید اشتراک، سخت‌افزار و... بهترین انتخاب برای مدیران این رده از کسب و کارهاست. همچنین مدیران کسب و کارهای کوچک, علاوه بر مدیریت هزینه‌ها و ثبت حقوق و دستمردهای کارمندان خود در نرم‌افزار حسابداری ابری، می‌توانند گزارش‌های مدیریتی خود را حتی در تلفن‌همراه خود مشاهده نمایند.

نرم‌افزار حسابداری تحت وب لاندا

در نرم‌افزار حسابداری ابری لاندا، فرمی وجود دارد که می‌توانید کالاهای خود را تعریف کنید، برای کالاهای خود کدینگ مخصوص قرار دهید، نوع کالا یا خدمات خود را مشخص کنید، قیمت‌گذاری کالا یا خدمات انجام دهید و قابلیت‌های جذاب دیگر که در فیلم ‌آموزشی آن، می‌توانید مشاهده کنید.

فیلم آموزشی ثبت کالا و خدمات در نرم‌افزار حسابداری ابری لاندا