لاندا
2021/04/10
0 (نظر)
همسان سازی حقوق کارکنان خدمات کشوری در سال جاری اجرایی می شود

رئیس سازمان مدیریت برنامه وبودجه گفت کسانیکه تحت پوشش نظام مدیریت خدمات کشوری هستند قانون متناسب سازی و همسان سازی را باقوت برای آنها درسال ۱۴۰۰ اجرا خواهیم کرد.

لاندا
2021/04/08
0 (نظر)
معادله حسابداری چیست؟

معادله حسابداری یک اصل اساسی حسابداری و جزو اساسی ترازنامه است. همچنین معادله حسابداری تضمین می‌کند که ترازنامه "متعادل" باقی بماند و در صورت افزایش در قسمت بدهی، باید یک بخش از دارایی نیز ثبت شود.

لاندا
2021/04/07
0 (نظر)
موعد ارسال اظهارنامه ارزش افزوده دوره چهارم سال ۱۳۹۹

بموجب بخشنامه 200/99/66 مورخ 99/9/10 موضوع ابلاغ چهل و پنجمین مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا  مهلت یکماهه ارسال گزارشات یکماه تمدید شد.

لاندا
2021/04/06
0 (نظر)
میزان افزایش حقوق و مالیات دریافتی از آن‌ها

در جریان بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ در مجلس، نظرات متفاوتی در رابطه با افزایش حقوق کارکنان مطرح بود، ولی در نهایت آنچه در قانون بودجه تصویب و از سوی مجلس به دولت ابلاغ شده است نشان می‌دهد که ضریب حقوق گروه‌های مختلف حقوق بگیر بر اساس آخرین حکم کارگزینی سال ۱۳۹۹ تا ۲۵ درصد افزایش می‌یابد.

لاندا
2021/04/05
0 (نظر)
جزئیات دورکاری کارکنان در مناطق زرد، نارنجی و قرمز اعلام شد

طبق اعلام مسئولان سازمان اداری و استخدامی، شرایط دورکاری کارکنان برای مناطق سه گانه زرد، نارنجی و قرمز طبق دستورالعمل قبلی به صورت درصدی پابرجا است و بالاترین مقام مسئول در دستگاه می تواند در رابطه با نحوه حضور کارکنان و دورکاری کامل بر اساس شرایط تصمیم گیری کنند.

لاندا
2021/04/04
0 (نظر)
پرسش پاسخ قانون جدید چک

راهنمای ثبت، تایید و انتقال چک در سامانه صیاد و تغییرات قانون چک در قالب پرسش پاسخ را می‌توانید در این خبر مشاهده نمایید.

لاندا
2021/04/03
0 (نظر)
بیمه شخص ثالث ۳۷ درصد گران شد (به همراه جدول حق بیمه پایه انواع وسایل نقلیه)

علی رغم نظر شرکت‌های بیمه‌ای که منتظر افزایش بیشتر از ۴۵ درصد بودند، نرخ بیمه شخص ثالث ۳۷ درصد افزایش یافت.

لاندا
2021/04/01
0 (نظر)
ویژگی‌های نرم‌افزارهای حسابداری

نرم‌افزارهای حسابداری میتوانند بسیار ساده و ارزان و یا بسیار پیچیده و گران باشد به نحوی که مؤسسات بزرگ ممکن است برای تهیه نرم‌افزارهای حسابداری مورد نیاز خود میلیاردها تومان هزینه صرف نمایند.

لاندا
2021/03/31
0 (نظر)
راهنمای ثبت چک جدید در سامانه صیاد به همراه آموزش

در مطلب  پیش رو سعی داریم تا با نحوه گرفتن دست چک صیاد، راههای استعلام چک صیادی و نحوه ثبت چک در سامانه صیاد را مورد بررسی قرار دهیم و به طور جامع به هریک از مباحث مذکور بپردازیم.

لاندا
2021/03/30
0 (نظر)
مفاهیم کلی نرم‌افزارهای حسابداری و زمینه‌های استفاده از آنها

نرم‌افزارهای حسابداری نرم‌افزارهایی هستند که اختصاصا برای انجام عملیات حسابداری طراحی شده‌اند و با استفاده از آنها میتوانید تمامی ‌عملیات حسابداری از جمله صدور سند حسابداری، تهیه دفاتر روزنامه، کل و معین، تنظیم تراز آزمایشی و تهیه صورتهای مالی و گزارشات مختلف را انجام دهید.