لاندا
2021/09/19
(نظر)
تنخواه‌گردان و وظایف آن به همراه ثبت آن در نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا

در این مقاله، شما با مفهوم تنخواه‌گردان در حسابداری و تنخواه‌دار آشنا می‌شوید. همچنین انواع تنخواه گردان و و وظایف آن بطور کامل توضیح داده شده است. در آخر نحوه ثبت تنخواه گردان در نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا شرح داده شده است.

لاندا
2021/09/16
(نظر)
حسابرسی بیمه تامین اجتماعی و هدف آن چیست؟

شرکت‌ها و افراد حقوقی مکلف به پرداخت حق بیمه کارکنان خود هستند و موسسه حسابرسی تأمین اجتماعی نیز وظیفه دارد تا با بررسی دفاتر قانونی شرکت‌ها به صورت دوره‌ای یا در زمان دریافت مفاصا حساب، جابه جایی سهام، انتقال مالکیت و … از رعایت قانون توسط شرکت یا مؤسسات مطمئن شود.

لاندا
2021/09/14
(نظر)
حسابدار رسمی کیست و چگونه حسابدار رسمی شویم؟

یکی از بالاترین مدارکی که در سطح دنیا برای حسابداران وجود دارد، مدرک CPA می‌باشد و داشتن آن بیانگر واجد شرایط بودن یک حسابدار برای انجام امور حسابداری می‌باشد. اما آیا از مزیای حسابدار رسمی بودن اطلاعی دارید؟ در این مقاله با حسابداران رسمی و چگونگی حسابدار رسمی شدن، آشنا خواهیم شد.

لاندا
2021/09/12
(نظر)
بهای تمام شده و محاسبه آن در نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا

حسابداری صنعتی در واقع وظیفه محاسبه بهای تمام شده محصولات را بر عهده دارد. از کاربردهای مهمی که حسابداری صنعتی دارد، می‌توان به ارزیابی در جهت ساخت کالاها به منظور کاهش هزینه‌ها و کنترل موجودی و تصمیم‌گیری دقیق در نحوه قیمت‌گذاری کالاها اشاره کرد.

لاندا
2021/09/09
(نظر)
7 ویژگی‌ حسابداران موفق به همراه سایتهای مهم برای حسابداران

تدبیر و مهارت یک حسابدار به قدری حائز اهمیت است که می‌تواند نقش بسیار بزرگی در ارتقا و سود آن کسب و کار داشته و در زمان کوتاهی باعث ارتقاء سطح درآمدی صاحبان سهام شود. به این ترتیب لازم است که مهارت‌های یک حسابدار موفق را بدانید و آن‌ها‌ را در خویش پرورش دهید.

لاندا
2021/09/18
(نظر)
پرسش پاسخ مالیاتی درخصوص مهلت اعتراض به برگ مالیات

در این خبر، به پرسش مالیاتی در خصوص مهلت اعتراض به برگ مالیات، پاسخ داده خواهد شد.

لاندا
2021/09/15
(نظر)
سرگردانی مردم با سیاست‌های دولت در دریافت مالیات متناقض

کارشناس مسائل مالیاتی گفت: دلیل اجرا نشدن قانون مالیات بر خانه‌های خالی، نبود امکان عملی و ملاک شناسایی مناسب برای این خانه‌ها بوده است.

لاندا
2021/09/13
(نظر)
عیدی سال آینده؛ فعلا یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان

اعلام سازمان برنامه و بودجه در بخشنامه بودجه شرکت‌های دولتی، بانک‌ها وموسسات انتفاعی وابسته به دولت از تعیین عیدی یک میلیون ۶۵۰ هزار تومانی برای سال بعد حکایت دارد که البته علی‌الحساب است.

لاندا
2021/09/11
(نظر)
افزایش حقوق کارکنان شرکت‌های دولتی در سال آینده مشخص شد

سازمان برنامه و بودجه میزان علی‌الحساب افزایش حقوق کارکنان شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت را ۱۰ درصد اعلام کرده است، درصد افزایش حقوق کارکنان دولت حتی به طور علی‌الحساب هنوز مشخص نیست.

لاندا
2021/09/08
(نظر)
ابطال بخشنامه سازمان امور مالیاتی در خصوص هزینه بیمه خدمات درمانی

رأی هیات عمومی دیوان عدالت اداری با موضوع ابطال بخشنامه سازمان امور مالیاتی در خصوص هزینه بیمه خدمات درمانی موضوع ماده ١٣٧ قانون مالیاتهای مستقیم ابلاغ شد.