راهنمای قدم به قدم اتصال حسابداری آنلاین لاندا به سامانه مودیان ادامه مطلب ...
راهنمای ثبت فاکتور اصلاحی و ابطالی در سامانه مودیان با نرم‌افزار لاندا ادامه مطلب ...
لاندا
1403/01/26
(نظر)
تعرفه‌های جدید نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا

با توجه به افزایش تورم و هزینه‌های مربوطه، قیمت نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا افزایش پیدا کرده است. این افزایش قیمت برای مشتریان قدیمی، صرفا 12% است.

لاندا
1402/10/24
(نظر)
چرا از حسابداری آنلاین استفاده کنیم؟

استفاده از حسابداری آنلاین برای کسب و کارها و افرادی که در مدیریت مالی شخصی خود ریزبین هستند، مزایای زیادی دارد. در این مقاله، به بررسی حسابداری آنلاین می‌پردازیم.

لاندا
1402/08/15
(نظر)
مدیریت فروش‌ها با نرم‌افزارهای حسابداری آنلاین و آفلاین

استفاده از نرم‌افزار حسابداری به مدیران فروش، امکان مدیریت بهتر فروش‌ها، کنترل موجودی‌ها و افزایش کارایی فروش را می‌دهد. این ابزارها با توجه به تغییرات مداوم در تکنولوژی، تبدیل به یک نیاز ضروری در مدیریت فروش شده‌اند.

لاندا
1402/05/20
(نظر)
نرم افزار حسابداری آنلاین مناسب شرکت‌های بازرگانی

شرکت‌های بازرگانی به دلیل ماهیت کاری پویا، نیازمند راهکارهای مدیریت مالی کارآمد هستند و نیاز به نرم‌افزار حسابداری آنلاین مختص به خود را دارند.

لاندا
1402/05/07
(نظر)
انواع نرم افزارهای حسابداری (حسابداری آنلاین و آفلاین)

نرم‌افزارهای حسابداری نقش بسیار مهمی در مدیریت مالی و حسابداری کسب‌وکارها دارند. دسته‌بندی نرم‌افزارهای حسابداری به 2 بخش آنلاین و آفلاین تقسیم می‌شود. اما از نظر نوع استفاده، دسته‌بندی مختلفی دارد.

لاندا
1402/11/28
(نظر)
آشنایی با اپلیکیشن آنلاین حسابداری کسب و کار

در دنیای امروزی، با پیشرفت فناوری و گسترش استفاده از اینترنت، استفاده از اپلیکیشن‌های آنلاین حسابداری برای مدیریت مالی کسب و کارها بسیار مهم شده است. در این مقاله، به بررسی نقش و اهمیت اپلیکیشن‌های آنلاین حسابداری در بهبود مدیریت مالی کسب و کارها می‌پردازیم.

لاندا
1402/09/01
(نظر)
بهترین نرم افزار حسابداری آنلاین برای عمده فروشی ها

صنف عمده فروشی، به عنوان یکی از پایه‌های اقتصادی، با پیچیدگی‌ها و حجم بالایی از فعالیت‌های مالی و مدیریتی روبرو است. امروزه، استفاده از نرم‌افزارهای حسابداری آنلاین در این صنف، اهمیت بسیاری پیدا کرده است.

لاندا
1402/06/17
(نظر)
ساده‌ترین نرم‌افزار حسابداری آنلاین

در این مقاله، به بررسی ساده‌ترین نرم‌افزارهای حسابداری آنلاین می‌پردازیم که به شما امکان مدیریت مالی راحت و کارآمد را می‌دهد. همراه ما باشید.

لاندا
1402/05/10
(نظر)
نقش حسابداری آنلاین در بهبود مدیریت مالی کسب‌وکارها

مدیریت مالی کسب‌وکارها از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ زیرا این عملیات به یکی از عوامل کلیدی برای موفقیت و پیشرفت در عرصه کسب‌وکار تبدیل شده است و حسابداری آنلاین، کمک شایانی به این مورد کرده است.

لاندا
1402/05/01
(نظر)
سالاری را با نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا جایگزین کنید

جهت ارسال اطلاعات لیست مالیات حقوق شرکت‌ها، از نرم‌افزار salary استفاده می‌شود. اما این نرم‌افزار به دلیل مشکلات فروانی که دارد، جامعه حسابداران را به استفاده از نرم‌افزار لاندا به جای سالاری، مجاب کرده است.