لاندا
2021/10/12
(نظر)
آموزش ویدیویی نحوه حذف خطوط Sheet در اکسل

در این آموزش قصد داریم تا خط‌های اضافی را بعد از کشیدن نمودار در نرم‌افزار مایکروسافت اکسل را حذف کنیم. این آموزش را تا انتها دنبال کنید.

لاندا
2021/09/30
(نظر)
آموزش ویدیویی ترفند جمع اعداد در اکسل (تابع SUM)

در این آموزش ویدیویی قصد داریم تا با استفاده از تابع SUM، اعداد را جمع کنیم. فرمول‌نویسی در اکسل یکی از قابلیت‌های بسیار پرکاربرد آن است که مختص رشته یا قشر خاصی نمی‌شود و در تمامی زمینه‌ها کاربرد دارد.

لاندا
2021/01/28
(نظر)
آموزش تابع SYD در اکسل

تابع SYD یک تابع مالی در اکسل است که محاسبه استهلاک به‌صورت مجموع سنوات را بر عهده دارد. این عملکرد در محاسبه استهلاک یک دارایی، به ویژه جمع استهلاک سالها برای یک دوره مشخص در طول عمر یک دارایی، کمک می‌کند. در روش مجموع سنوات میزان استهلاک در سال‌های ابتدایی عمر تجهیز نسبت به سال‌های انتهایی عمر تجهیز بیشتر می‌باشد.

لاندا
2021/01/17
(نظر)
آموزش تابع SORT و سفارشی‌سازی آن در اکسل

تابع SORT در اکسل، محتویات یک محدوده یا آرایه را مرتب می‌کند که مقادیر را می‌توان بر اساس یک یا چند ستون مرتب کرد. علاوه‌بر مرتب‌سازی پیشفرض، می‌توانید عملیات مرتب‌سازی را مطابق با خواسته‌های خود، سفارش‌سازی کنید.

لاندا
2021/01/12
(نظر)
هفت فرمول اساسی اکسل برای گردش کار شما

از آنجا که در مقاله قبلی فرمول‌ها و توابع را بررسی کردیم و اکنون می‌توانید فرمول‌ها و عملکردهای دلخواه خود را به درستی وارد کنید‌، بیایید برخی از توابع اساسی Excel را بررسی کنیم.

لاندا
2021/10/03
(نظر)
آموزش ویدیویی تبدیل اعداد رومی به انگلیسی و بالعکس در اکسل

در این آموزش ویدیویی قصد داریم تا با استفاده از تابع arabic و roman، اعداد انگلیسی را به رومی و بالعکس تبدیل کنیم. فرمول‌نویسی در اکسل یکی از قابلیت‌های بسیار پرکاربرد آن است که مختص رشته یا قشر خاصی نمی‌شود و در تمامی زمینه‌ها کاربرد دارد.

لاندا
2021/02/10
(نظر)
آموزش تابع PMT، PPMT و IPMT در اکسل

تابع PMT در اکسل، پرداخت وام را بر اساس پرداخت های مداوم و نرخ بهره ثابت محاسبه می کند. در این مقاله، از تابع PMT مثالهای متفاوتی را خواهیم زد تا یادگیری برای شما آسان شود.

لاندا
2021/01/21
(نظر)
آموزش تابع POWER و LOG در اکسل

تابع POWER و LOG در اکسل، دو تابع داخلی مشابه به نمادهای ریاضی هستند که POWER برای محاسبه توان یک عدد یا پایه مشخص استفاده می‌شود. همچنین تابع LOG، لگاریتم یک عدد را مشخص می‌کند.

لاندا
2021/01/16
(نظر)
آموزش تابع VLOOKUP در اکسل

تابع VLOOKUP یکی از محبوب‌ترین توابع در اکسل است که هدف اصلی این تابع در اکسل، پیدا کردن داده‌هایی خاص و فراخوانی آن‌ها به قسمت مورد نظر ماست