راهنمای قدم به قدم اتصال حسابداری آنلاین لاندا به سامانه مودیان ادامه مطلب ...
راهنمای ثبت فاکتور اصلاحی و ابطالی در سامانه مودیان با نرم‌افزار لاندا ادامه مطلب ...
لاندا
1403/04/29
(نظر)
مقایسه حسابداری دولتی و بازرگانی

حسابداری به عنوان یک ابزار اصلی در مدیریت مالی و اقتصادی، دارای شاخه‌های مختلفی است که دو مورد از مهمترین آنها حسابداری دولتی و حسابداری بازرگانی هستند.

لاندا
1403/04/10
(نظر)
صفر تا صد ماده 100 | از شهرداری تا حسابداری

ماده 100 قانون مالیات‌های مستقیم ایران، به مالیات بر درآمد مشاغل اختصاص دارد. اما ماده 100 قانون شهرداری‌ها، به مسائل مربوط به تخلفات ساختمانی، نحوه برخورد با آنها، و مجازات‌های مربوط به این تخلفات می‌پردازد.

لاندا
1403/03/02
(نظر)
لیست تمامی ارورهای سامانه مودیان به همراه چگونگی رفع آن

در این مقاله قصد داریم تمامی ارورهای رایج ارسال فاکتورها به سامانه مودیان را شرح دهیم و البته چگونگی رفع ارورها را نیز آموزش دهیم. همچنین شما می‌توانید برای ارسال فاکتورها به سامانه مودیان، از نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا استفاده کنید.

لاندا
1403/01/02
(نظر)
حقوق و دستمزد سال 1403 به همراه جزئیات پرداختی‌ها

با تصمیم شورای عالی کار، حداقل حقوق و دستمزد کارگران برای سال ۱۴۰۳ به میزان ۳۵.۳ درصد افزایش یافت؛ افزایشی که برای سایر سطوح مزدی ۲۲ درصد به علاوه مبلغ ثابت روزانه ۲۳۰ هزار و ۲۶ ریال به تصویب رسید.

لاندا
1402/11/28
(نظر)
آشنایی با اپلیکیشن آنلاین حسابداری کسب و کار

در دنیای امروزی، با پیشرفت فناوری و گسترش استفاده از اینترنت، استفاده از اپلیکیشن‌های آنلاین حسابداری برای مدیریت مالی کسب و کارها بسیار مهم شده است. در این مقاله، به بررسی نقش و اهمیت اپلیکیشن‌های آنلاین حسابداری در بهبود مدیریت مالی کسب و کارها می‌پردازیم.

لاندا
1403/04/18
(نظر)
مقایسه حسابداری آسان با حسابداری آنلاین لاندا

در دنیای امروز، نرم‌افزارهای حسابداری به یکی از ابزارهای ضروری برای کسب‌وکارها تبدیل شده‌اند. این نرم‌افزارها به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا عملیات مالی خود را به صورت کارآمدتر و دقیق‌تر مدیریت کنند.

لاندا
1403/03/26
(نظر)
نرم افزار حسابداری انبار تحت وب (آنلاین)

در دنیای پرشتاب امروز، مدیریت کارآمد انبار و حسابداری دقیق از نیازهای اساسی هر کسب‌وکاری است. نرم‌افزار حسابداری انبار تحت وب، راه‌حلی هوشمند و مدرن برای پاسخ به این نیازهاست.

لاندا
1403/01/26
(نظر)
تعرفه‌های جدید نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا

با توجه به افزایش تورم و هزینه‌های مربوطه، قیمت نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا افزایش پیدا کرده است. این افزایش قیمت برای مشتریان قدیمی، صرفا 12% است.

لاندا
1402/12/12
(نظر)
فیش حقوقی چیست؟ به همراه نحوه استعلام آن

در این مقدمه قصد داریم به شما راهنمایی کنیم تا با دقت بیشتری فیش حقوقی نگاه کنید؛ زیرا فیش حقوقی نه تنها یک فرصت برای دریافت پول است، بلکه یک ابزار ارزشمند برای مدیریت مالی شخصی و برنامه‌ریزی آینده نیز می‌تواند باشد.

لاندا
1402/11/07
(نظر)
تعریف حسابداری به زبان ساده

حسابداری به عنوان یکی از مهمترین جوانب مدیریت و اقتصاد، نقش بسیار حیاتی در کنترل و مدیریت مالی هر سازمان و فرد دارد. در این مقاله، به تعریف حسابداری به زبان ساده می‌پردازیم.